Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Dış ticaret ve pazarlama alanındaki uzun yılların verdiği tecrübeyle kurulan Imperia  International Trading  ülkemize maksimum katkı sağlamak ve Türk ürünlerini yurt dışında hak ettiği yere getirmek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. İthalat ve ihracat hedefiyle faaliyetlerine başlayan Imperia Trading., ticaret geçmişi, dış ticaret bilgisi ve birçok ülkede oluşturduğu kalıcı işbirlikleri sayesinde hem kendi ürünlerini hem de çözüm ortağı tedarikçi birçok firmanın ürünlerini yurt içi ve dışına ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Güven ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle çözüm ortaklarıyla dünya pazarında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

MİSYON


Üretim yapılan her alanda, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler geliştirerek istikrarlı bir büyümeyle ülke değerlerine katkıda bulunmak. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyen ve dünya pazarında tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.


VİZYON


Önceliğimiz müşteri odaklı çalışma prensibiyle; Değer yaratma, beklentilere güven ve istikrarla karşılık vermektir. İthalat ve ihracat alanında fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, müşterilerin memnuniyeti ön planda tutarak satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer almaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın